Drobečková navigace

Úvod > Školní jídelna > Cizí strávník

Cizí strávník

Cena oběda - 100,- Kč (polévka,druhé jídlo a občas v měsíci doplněk-ovoce,desert či ml.výrobek).

Způsob odběru - Je nutné mít 2 jídlonosiče na výměnu. Prázdný přinést a plný si odnést. Jídlonosiče jsou naplněny a uloženy ve vestibulu školy. Je možné si je vyzvednout v čase 10.45 - 14.00 h. Prázdné jídlonosiče je možné přinášet již od rána od 6.00 hodin.

Je možné využít donášku oběda oblastní charitou Pelhřimov. Pracovník charity vyhodnotí potřebnost služby u daného strávníka a uzavře dohodu mezi strávníkem a charitou. Tato služba je zpoplatněna a městys Božejov zpětně tuto částku proplácí. Více informací přímo u charity nebo na úřadě městys Božejov.

Způsob přihlášení / odhlášení

Oběd je možný nahlásit do 13.té hodiny předchozího dne telefonicky +420 731 714 135, emailem sjbozejov@volny.cz nebo osobně v jídelně. Můžete vybírat z jídelníčku zvěřejněném na těchto stránkách nebo z tištěného jídelníčku, který dostanete v jídelně.  V případě náhlé změny (např. nemoc) je možné odběd odhlásit do 8.00 hodin daného dne - pouze telefonicky (SMS není možná) nebo osobně. Není nutný pravidelný odběr. Vyberte si dle vaší chuti. Počet porcí není omezen.

Rádi pro Vás uvaříme....