KALENDÁŘ
loader Načítám...
KONTAKTY

Základní škola a mateřská škola Božejov

394 61 Božejov 1

IČ: 75000083

Datová schránka: dw2mbtc

Telefon: 565 397 322

E-mail: zs.bozejov@seznam.cz

Více informací v kontaktech.

Zápis do ZŠ

Vážení rodiče,

Nastalo období zápisu dětí do základních škol. Z důvodu mimořádné situace zápis pro školní rok 2020/2021 proběhne bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců ve škole. V dopise zasílám zápisový lístek a žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání. Oboje prosím vyplňte a pošlete poštou zpět. V případě žádosti o odklad, se prosím spojte se mnou. Zápisy proběhnou v souladu s právními předpisy a budou od 1. do 30. dubna 2020. Rozhodnutí o přijetí nebo odkladu bude vystaveno začátkem května 2020 na nástěnce školy a na webových stránkách školy (www.zsbozejov.cz).

Mgr. Alena Matoušová

ředitelka ZŠ a MŠ Božejov


Připojené soubory

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru