KALENDÁŘ
loader Načítám...
KONTAKTY

Základní škola a mateřská škola Božejov

394 61 Božejov 1

IČ: 75000083

Datová schránka: dw2mbtc

Telefon: 565 397 322

E-mail: zs.bozejov@seznam.cz

Více informací v kontaktech.

Aktuality

2018-01-31 Děkujeme maminkám Vanesky Výchové, Martínka Koutka aJakoubka Drbala za pohoštění, které připravily na svačinku v rámci zámeckého plesu. :-)
2018-01-20 Nové tablety
V první a druhé třídě máme tři nové tablety a také nový notebook. Děti je při práci využívají velmi rády.
Zveme všechny zájemce, ale především budoucí prvňáčky s rodiči, na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Těšíme se na všechny! :-)
Dnes 23. 1. přišel do naší školy pan Libor Březina, trenér florbalu. V rámci hodiny tělesné výchovy ukázal mladším i starším žákům průběh florbalového tréninku. Především chlapce pan trenér velmi zaujal. Těšíme se na další případnou spolupráci.
Plavecký výcvik - začínáme v pondělí 19. února, celkem 10 lekcí.
Platí pro žáky 3., 4. a 5. ročníku. Po dobu plaveckého výcviku nebude tělesná výchova (plavecký výcvik je součástí tělesné výchovy), rozvrh bude mírně upraven, rodiče obdrží písemné informace.
Královský ples
Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhne na naší škole - zámku královský ples.
Velmi děkujeme všem rodičům i ostatním, kteří nákupem výrobků na VÁNOČNÍM JARMARKU podpořili naši školu. Za Vaše příspěvky bychom dětem rády zakoupily sedací relaxační vaky. Děkujeme. Kolektiv pracovnic ZŠ a MŠ Božejov.
Zároveň si vás dovolujeme pozvat na vystoupení dětí do místního kostela (16,00h) - vystoupí děti z MŠ i ZŠ. Příjemné odpoledne zakončíme rozsvícením vánočního stromku u obecního úřadu.
30. 10. 2017 Halloweenkský projekt
Neučíme se! :-) Děti mohou přijít v převleku. Dopolední program proběhne ve třídách, odpoledne následuje dlabání dýní a program v družině. Těšíme se. :-)
Začínáme společně ve velké třídě, na programu jsou organizační záležitosti. Následují individuální konzultace o prospěchu jednotlivých žáků.
Dne 1. 2. vyrazíme na přátelské utkání do Rynárce. Jedou žáci 3., 4. a 5. třídy. Kluci budou hrát a holky fandit. Tento den sportujeme, neučíme se! :-)
Ve středu 25. 1. pojede 3., 4. a 5. třída do knihovny v Pelhřimově na besedu "Jak Ti je, Filipe?". Děti vrátí knihy, které si vypůjčily při předchozí návštěvě. Pokud někdo nestihl knihu přečíst, výpůjční doba mu bude prodloužena. Průkazky s sebou.
25.1. opět zavítáme do knihovny za paní Zbudilovou. Tentokrát nás čeká vyprávění a program k 60. výroční úmrtí Josefa Skupy. Nestárnoucí Hurvínek a jeho blízcí nás určitě pobaví svým humorem a možná nás čeká i překvapení. Návrat ve 13.20h, oběd odhlášen.
V pátek 9.12. v 15 hod. v prostorách Úřadu městyse Božejov potěší naši zpěváci ze sboru krátkým kulturním pásmem malé občánky a jejich rodinné příslušníky. Přijďte podpořit Vaše malé umělce.
V úterý 29.11. pojedou naši zpěváci ze sboru rozdávat radost dětem na ZŠ (speciální) Komenského v Pelhřimově. Těšíme se v tomto adventním čase na společné chvíle strávené s písničkou. Návrat ve 12.20hod.
1.12. děti z I.třídy pojedou jako již tradičně vláčkem ke krmelci, kde je čeká malé překvapení jako jedna z odměn za vzorný sběr kaštanů. Oběd bude odhlášen. S sebou prosím batoh se svačinou a hlavně vhodné oblečení a obuv do přírody. Návrat ve 13.20h.
Ve středu 23. 11. pojedeme s naším florbalovým týmem na zápas do Pelhřimova. Odjezd v 7,00h, návrat v odpoledních hodinách. Oběd budou mít florbalisté odhlášený, připravte vydatnou svačinu. :-)
Ve středu 23.11.děti navštíví zcela nové prostory Knihovny v Kamenici nad Lipou, kde pro ně paní knihovnice Zbudilová připraví jako již tradičně lákavý program s překvapením. Předpokládaný návrat ve 13.20 hod. Oběd bude odhlášen, vydatná svačinka vítána.
Ve středu 16. 11. proběhnou třídní schůzky pro všechny ročníky. Začátek je v 15,30h ve třetí třídě.
V úterý 25. 10. se všechny děti vydají do lesa, kde se seznámí s těžbou a zpracováním dřeva. Pod vedením zkušených lesníků a ve spolupráci se společností Lesy ČR se dozví spoustu zajímavých věcí. Doporučujeme vhodné oblečení a obuv do přírody.
Halloweenský projekt
V pondělí 31. 10. čeká děti ve škole projektový den. Budeme hovořit o HALLOWEENU, tvořit, luštit, kutit - spolupracovat napříč třídami a hlavně si to báječně užijeme! :-) Večer v 17h se těšíme na již tradiční akci "Uspávání broučků".
Knihovna - III. třída
V průběhu školního roku vyrazíme s dětmi několikrát do knihovny v Pelhřimově na vzdělávací programy. Předběžně jde o tyto dny - 2. 11., 14. 12., 25. 1. a 1. 3. Dětem lze zřídit bezplatně průkazku čtenáře na 1 rok. Za každý další rok se platí 50 Kč.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru